İnstagram 5k İzlenme Satın Al

İnstagram 5k İzlenme Satın Al

İnstagram fotoğraf paylaşma platformu olarak piyasaya girse de günümüzde artık videoların instagramda daha çok dolandığını görmekteyiz. Özellikle instagramın gelecek yıl için planlamış olduğu ve duyurduğu ‘’ instagram videolarından para kazanma ‘’ projesi, insanların instagrama video yüklemesine teşvik ediyor. Tamam ama instagrama sadece video yüklemek yetmiyor ki. İnstagram için paylaştığınız videoların izlenme sayıları oldukça önemlidir.

İnstagrama sürekli olarak reels video tarzında veya normal videolar yüklüyor ve görüntülenme sayıları sizi tatmin etmiyorsa endişelenmenize gerek yok. Çünkü instagram 5k izlenme satın al hizmeti bu çaresizliğinize çare olacaktır.

İnstagram 5k izlenme satın al servisi ile gönderimi yapılan izlenmeler ile görüntülenme sayılarınız tavan yapacak.

İnstagrama video atmaya devam ettiğiniz sürece instagram sizi ön plana çıkaracaktır. Fakat ön plana çıkmanızda izlenme sayınızın da etkisi büyüktür. Örneğin bir reels videosu paylaştınız ve keşfete düşmesini istiyorsunuz. Bunun için sürekli reels videosu paylaşın ve paylaştığınız reelse instagram 5k izlenme satın al hizmeti ile görüntülenme gönderin.

Bir sonraki yazımız: Tiktok Video Beğeni Satın Al

İnstagram 5 Bin İzlenme Satın Al

İnstagram 5 bin izlenme satın al hizmetinden yukarıda detaylı olarak bahsettik. Özet geçmek gerekirse, instagram 5bin izlenme satın al hizmeti seçtiğiniz videoya (bu reels videosu da olabilir) 5 bin adet izlenme göndermeyi sağlar.

Böylece instagram’da çoğu kullanıcının takip ettiği bir hesap haline gelebilir ve videolarınızın popüler olmasını sağlayabilirsiniz.

İnstagram 100 izlenme satın al hizmetine buradan göz atabilirsiniz.

İligli içerikler:

İnstagram içerikleri için: İnstagram Blog

Tüm sayfalar için: Site Haritası