Tiktok'ta Canlı Yayın Açmak İçin Kaç Takipçi Gerekiyor?

Tiktok'ta Canlı Yayın Açmak İçin Kaç Takipçi Gerekiyor?

Tiktok’ta canlı yayın açmak için kaç takipçi gerekiyor sorusunu son günlerde fazlasıyla duymaya başladınız değil mi? Tiktok uygulaması bu muhteşem yükselişi ile birlikte herkesin kullandığı bir platform haline geldi. Uygulamanın içine girdiğinizde de kullanıcıların çoğunun canlı yayın açtıklarını veya açmak için çabaladıklarını görebilirsiniz.

Tiktok canlı yayın açmak için 1000 takipçi olması gerekmektedir. Tiktok’ta canlı yayın açmak için takipçi sayınız yetmiyorsa, tiktok takipçi satın al paketleriyle kısa sürede 1.000 takipçiye ulaşabilirsiniz.

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Tiktok canlı yayın açmak isteyen kullanıcıların öncelikli olarak donanımlarının çalışıyor olması gerekmektedir. Örneğin mikrofon ve kameranız düzgün bir şekilde çalışmalıdır. Aksi halde cihazınız canlı yayın açmaya el verişli olmayacaktır.

Tiktok’ canlı yayın açmak için;

  1. Profilinize gelin.
  2. Alt orta kısımda bulunan “+” tuşuna basın.
  3. En sağda bulunan “canlı” sekmesine gelin.
  4. Geri sayımı başlatarak canlı yayınınızı açın.

Yukarıdaki adımları uygulayarak tiktokta canlı yayın açabilirsiniz. Tabi ki daha öncede belirttiğimiz üzere tiktokta canlı yayın açabilmek için takipçi sayınızın 1000 ve üzeri olması gerekmektedir.

Tiktok Canlı Yayın Açmanın Avantajları Nelerdir?

Tiktokta 1000 takipçiye ulaşan kullanıcılar canlı yayın açabiliyorlar. Canlı yayınlar sayesinde bir çok avantaja sahip olmak mümkün. Avantajların en başında jeton kazanmak gelmektedir. Bilindiği üzere tiktok canlı yayınlarında sürekli jeton gönderme işlemi yapılmaktadır. Kullanıcılar beğendikleri canlı yayın sunucularına jetonlar ile hediyeler yollamaktadırlar. Bu sayede 1.000 takipçiye ulaşıp canlı yayın açan kişi para kazanmaya başlayabiliyor.

Güncel Paylaşımlar;

İnstagram Anket Oyu Hilesi

Önemli Sayfalar

Tiktok Video İzlenme Hilesi

İnstagram Video - Hikaye İzlenme Hilesi (Reels ve İGTV Uyumlu)

Tiktok Beğeni Hilesi

İnstagram Keşfet Engeli (Güncel)

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Ve Çözümü (Güncel)

Tiktok Hesap Çalma - Tiktok Şifre Hackleme

İnstagram Reels Videosu Nasıl Keşfete Düşürülür?

İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram Kullanıcı Adları

Tiktok Keşfet Etiketleri

Önemli İçerikler;