En Çok Takipçiye Sahip Tiktok Fenomenleri

En Çok Takipçiye Sahip Tiktok Fenomenleri

En çok takipçiye sahip tiktok fenomenleri arasında çoktandır bilinen Türk kullanıcılar ve yabancı tiktokerlar için güncel listeyi sizler için oluşturduk. Türk tiktok fenomenlerinden cznburak, nursema, cilgindondurmaci ve yesimresmi hesapları listenin zirvesinde bulunuyor.

Tiktok’ta bu kadar çok takipçiye sahip olmak için uzun bir zaman ve düzenli uğraşlar gerekmektedir. Aşağıda listeleyeceğimiz fenomenler Tiktok’un ilk parlama zamanlarını iyi değerlendirip bugüne kadar gelebilmişlerdir.

En Çok Takipçili Türk Tiktok Fenomenleri

 1. Cznburak (56.5 M): Listenin zirvesinde Burak Özdemir bulunuyor. Cznburak kullanıcı adı ile Burak Özdemir Tiktok’ta 56.5 Milyon takipçiye sahip. Kendisi gülerek çektiği yemek yapım videoları ile sosyal medyada paylaşım yaptığı ilk günden beri çok sevildi. Şu anda büyük bir restoran zincirine sahip olan cznburak, aşçılıktaki hünerlerini sergilemeye devam ederek eğlenceli ve ilginç videoları takipçilerine sunuyor. Bu nokta da diyebilirizki CznBurak artık bir dünya markası.
 2. Nnursema (19 M): Listenin 2. sırasında nnursema kullanıcı adlı hesap bulunmaktadır. 19 milyon takipçiye sahip olan Nursema, 7’den 70’e herkesin ilgi duyacağı videolar üretiyor.
 3. Cilgindondurmaci_ (17.2 M): En çok takipçiye sahip olan 3 numaralı tiktok fenomenimiz çılgındondurmacı mahlasıyla Mehmet Dinç. Mehmet Bey eğlenceli Maraş dondurması sunumlarına ek olarak ilginç danslar sergiliyor. Belli ki kendini sevdirdiği büyük bir kitlesi çoktan oluşmuş bile.
 4. Yesimresmi1 (16.1 M): 4 numaralı tiktok fenomeni ise yesimresmi hesabıyla listemizde bulunuyor. 16 milyonu aşkın takipçisi ile eğlenceli videoların bulunduğu bir hesap. Peki kim bu Yeşim? Yeşim oldukça yetenekli birisi. Sevimli ve çok güzel saç stili ile eğlenceli akım videoları çekiyor. Videolarını başarılı mimik hareketleri ve kendi yaptığı dublajlar ile daha da kaliteli hale getiriyor.
 5. Nusr_et (14.2 M): Listemizin 5. sırasında ise yine dünya çapında bilinen bir aşçı ve iş insanı bulunmakta. Özellikle saltbae hareketi ile gündeme oturan Nusret oldukça başarılı bir et ustasıdır. Herkese şaşkına çeviren videoları ile içerik üretmeye devam ediyor.
 6. Aydas (11.9 M): 6 numaralı tiktok fenomeni ise aydas isimli kullanıcı. 12 milyona yakın takipçisi ile dans ve şarkı videoları üretiyor.
 7. Korayzeynep (11 M): Listenin 7 numarasına şirin bir aile sahip. Koyzeynep isimli hesap ZINK TV adı altında eğlenceli akım videoları çekiyor.
 8. Cemresolmaz (10.1 M): Cemre Solmaz 10 milyondan fazla takipçisi ile 8 numarada. Kendisi ile ilgili kısa videolar üzerine ürettiği içerikler ile videolar yüklüyor.
 9. Cerenyaldz (9.1 M): Lisetenin 9 numarasını cerenyaldz almakta. 9 milyonu aşkın takipçisi mevcuttur.
 10. Cellat36 (8.1 M): 10 numaralı tiktok fenomeni ise cellat36 kullanıcı adına sahip hesaptır. Özellikle videolarında başardığı geçişler ile dikkat çekmektedir. Oldukça yetenekli olan cellat36 her videosunda birbirinde güzel geçişler sergiliyor.

Yabancı Tiktok Fenomenleri

En çok takipçiye sahip olan yabancı tiktok fenomenlerinden ilk 10’unu sizler için listeledik. Listenin üst sıralarındaki kullanıcılar aynı zamanda global çapta en çok tiktok takipçisine sahip olan kişilerdir.

 1. Charlidamelio: 136.9 M
 2. Khaby.lame: 133.1 M
 3. Bellapoarch: 88.1 M
 4. Addisonre: 86.7 M
 5. Zachking: 67.4 M
 6. Willsmith: 66.3 M
 7. Tiktok: 60.9 M
 8. Dixiedamelio: 57.1 M
 9. Spencerx: 54.9 M
 10. Lorengray: 54.4 M

En çok dikkat çeken blog makaleleri: