İnstagram Toplu Takipçi Silme - Toplu Takipten Çıkarma

İnstagram Toplu Takipçi Silme - Toplu Takipten Çıkarma

Gündelik hayatta sürekli olarak kullandığımız instagram uygulaması için takipçi yükseltmenin aksine takipten çıkarma işlemleri de görülmektedir. Bu işlemi “instagram toplu takipçi silme” olarak adlandırabiliriz.

Takipçi sayısı kullanıcı için çok önemli olsa da bazı zamanlar gereksiz kullanıcıları takipten çıkarmak isteyenler oluyor. Takipçi sayısının fazla görünmesi yerine az ve öz takipçi kitlesine sahip olmak bazı kullanıcılar için daha çekici duruyor. Bunun içinde “toplu takipten çıkarma” işlemi uygulanıyor.

İnstatgram toplu takipçi silmek için iki türlü yöntem bulunmaktadır. Öncelikle konunun anlaşılması için İnstagram’da takipçi çıkarma hakkında biraz daha bahsedilerek ardından işlemi nasıl yapabileceğiniz gösterilecek.

İnstagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

İnstagram’da sahip oldukları takipçileri çıkarmak isteyen kullanıcılar “instagram toplu takipçi silme nasıl oluyor” sorusunu çokça aratıyorlar. Az önce de bahsedildiği üzere instagram takipçilerinizi silmek istiyorsanız bunun iki yöntemi vardır.

Yöntemlerden biri daha zor olurken diğeri çok daha kolaydır. Kolay bir şekilde instagram takipçilerinizi topluca takipten çıkarmak istiyorsanız program kullanmalısınız. Eğer programlara güvenmiyorsanız zor olan yöntemi yani manuel olarak tek tek takipçi silmeyi seçmelisiniz.

Toplu takipçi silmenin tam tersi bir işlem ile takipçi arttırmak isterseniz takipçi satın al hizmetini kullanabilirsiniz.

İnstagram Toplu Takipçi Silme Programı

İnstagram toplu takipçi silme programı daha kolay bir şekilde takipçilerinizi çıkarmayı sağlar. Bu programları isterseniz bilgisayardan isterseniz de telefondan kullanabilirsiniz. İnstagram toplu takipçi silme işlemini bir program ile yapacaksanız dikkatli davranmalısınız. Önünüze gelen her programa güvenerek sakın işlem yapmayınız. Programı seçerken yapılan yorumları ve değerlendirmeleri mutlaka inceleyiniz. Aksi halde hesabınızı riske atmış olacaksınız.

Bu programlar ile instagram toplu takipçi silme bilgisayardan da yapılmaktadır. Bilgisayara kuracağınız takipçi çıkarma programını başlatarak takipçilerinizi silebilirsiniz. İnstagram toplu takipçi silme programı pc üzerinden yapıldığında da çok özverili davranılmalıdır. Bilgisayarınızın zararlı yazılımlar tarafından virüs kapmasını istemezsiniz.

İnstagram toplu takipçi silme uygulaması olarak tanınan ve en çok kullanılan birkaç uygulamayı sizler için listeledik.

  • Cleaner For Instagram Unfollow
  • Cleant It Up Mass Unfollow Unlike Repost

Bu uygulamalar instagram toplu takipçi silmek için kullanılan ve en çok bilinen programlardır. Aynı zamanda bu uygulamalar instagram takipçi silme sitesi olarak da karşınıza çıkabilir.

İnstagram Toplu Takipçi Silme Programsız

İnstagram toplu takipçi silme programsız olarak yapıldığında hem işlemin zorluğu hem de süreci artacaktır. Bunu etkileyen birkaç faktör bulunuyor. Öncelikle programsız bir şekilde takipçileri çıkarmak emek ve zaman isteyen bir şeydir. İkinci olarak ise instagramda günlük takipçi silme sınır bulunmaktadır.

İnstagram Takipçi Silme Sınırı

Doğal olarak şu anda “instagram takipçi silme sınırı” cümlesini ilk defa duyuyorsunuz. Sizlere garip gelse de instagram takipçi çıkarmak için günlük limit koymuştur. İnstagram takipçi silme sınırı nedir diye sorusunun cevabı 160’dır. Yani bir gün içerisinde 160 takipçinizi silebilirsiniz.

İnstagram Toplu Takipçi Silme Telefon

İnstagram toplu takipçi silme telefon ile de yapılabilir. Telefondan toplu takipçi çıkarırken programlı veya programsız olarak işlem yapabilirsiniz. Eğer program kullanacaksanız, programın güvenli olduğundan emin olun. Programsız bir şekilde takipçilerinizi silecekseniz günlük takipçi çıkarma sınırı olan 160 sınırını göz ardı etmeyiniz.

İnstagram Toplu Takipçi Çıkarma Apple

İnstagram toplı takipçi çıkarma apple telefonlardan yapmak için:

  1. Apple store’a giriş yapın.
  2. Güvenli bulduğunuz toplu takipçi çıkarma uygulamasını indirin.
  3. Programı çalıştırın.

İnstagram toplu takipçi çıkarma ios üzerinden bu kadar kolay şekilde yapılabilmektedir.

İnstagram Toplu Takipçi Çıkarma Android

İnstagram toplı takipçi çıkarma android telefonlarda biraz daha güvensizdir. Bunun sebebi apple yani ios işletim sistemi telefonların 3. parti yazılımlara karşı ekstra güvenlikli olmasıdır. Bu nedenle android telefona instagram takipçi silme programı indirirken daha dikkatli olmalısınız.

  1. Google play store’u açın.
  2. Güvenilir toplu takipçi silme programını indirin.
  3. Uygulamayı çalıştırın.

İnstagram toplı takipçi silme sorunu ile karşılaşmamak için 160 sınırını dikkate alın. İnstagram toplu takipçi silme apk gibi kurulumlar yapmayın. Bunlar zararlı yazılımlar tarafından oluşturulmuş araçlardır. Bu yazılımlarda instagram toplu takipçi silme kodu vermek için sizden instagram girişiniz ile giriş yapmanız istenir. Bu tarz yerlere giriş yapmamalısınız.

Yukarıda bahsedilen işlemlerin aynısını instagram’da gelen takipçi isteklerini silmek için de kullanabilirsiniz.

Takipzade blog okurlarının ilgisini çeken paylaşımlar: